Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Відгуки про компанію

Відгук №1 Відгук №1
Список робіт
с.Драгомирчани прибирання приватного будинку після ремонту
Замовляв прибирання після ремонту. Чесно кажучи я сам не знав як ми з тим всім мотлохом мали дати ради. Дівчата просто молодці, за два дні двоповерховий будинок блистів. Ми дуже раді, що вчасно подумали звернутися за клінінгом. Ціна і якість відповідають, результатом задоволені. Ми одразу ж і заїхали після прибирання. Дякую, що швидко і якісно прибрали!
Відгук №2 Відгук №2
Список робіт
вул. Сорохтея Прибирання під'їзду
Наш під`їзд таким чистим ще не був мені здається. Зібрались з сусідами і вирішили, що пора навести порядок, але часу майже ні в кого нема на це. Дуже тішить, що є такі компанії. Час дуже економить і результат помітний. Задоволені усі, щиро дякуємо.
Відгук №3 Відгук №3
Список робіт
ЖК Парус. Сезонне миття вікон
Недавно користувалася послугами вашої фірми. Помили панорамні вікна за дві годинки. Гарно дякую, швидко і результативно.
Відгук №4 Відгук №4
Список робіт
ЖК "МІСТЕЧКО ЛИПКИ", ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ РЕМОНТУ
Замовляла прибирання після ремонту. Пилюки було надзвичайно багато і я не вірила що все реально було відмити. Але результат вражаючий. Співвідношення ціна=якості. Окреме дякую менеджеру і працівникам за простоту спілкування, вміння порадити і звичайно за виконану роботу. Рекомендуватиму вас і сама звертатимусь ще не одноразово!
Відгук №5 Відгук №5
Список робіт
Миття вікон по вул. О. Кисілевської
Все чудово. Задоволена і якістю, і оперативністю. Дуже дякую. Наступного разу планую знову звертатися у Вашу компанію. Вам всіх благ і з прийдешніми святами! А компанії успіхів!
Відгук №6 Відгук №6
Список робіт
Миття вікон вул. Бельведерська
Послугу надано якісно, працівники акуратні та дуже виховані люди, планую звертатися знову
Відгук №7 Відгук №7
Список робіт
Чистка плитки вул. Угорницька
Якістю отриманої послуги задоволена. Хороша комунікація та підтримка клієнта, що викликає бажання звертатись повторно)))
Відгук №8 Відгук №8
Список робіт
Миття вікон, вул. А. Мельника
Дякую вашій компанії за якісне та швидке надання послуг! Все добре, я залишилася задоволена))
Відгук №9 Відгук №9
Список робіт
Прибирання після ремонту, вул. Княгинин
Так, як квартира була після ремонту, і дуже забруднена, то клінінгова компанія «Бруд-НІ», мені дуже допомогла привести дім впорядок, вікна ідеально вимиті, та й загалом все супер, дуже вдячна, рекомендую іншим!
Відгук №10 Відгук №10
Список робіт
Хімчистка м‘яких меблів по вул. Мазепи
Доброго дня! Хімчисткою задоволена, чітко приїхали в назначений час, оперативно та якісно почистили меблі! Звертатимуся до вас ще!
Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram