Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Чому хімчистка матраців так важлива?

(02.12.2022)

Матрац – найважливіша частина кожного ліжка. Зручний і правильно підібраний матрац істотно впливає на якість нашого сну. Відпочинок на хорошому матраці в чистому та гігієнічному середовищі та 7-8 годинний сон сприяють гарному самопочуттю та здоров’ю організму. Проте варто пам'ятати, що окрім покупки матраца ви повинні за ним доглядати і регулярно чистити. Навіть якщо ви користуєтеся постільною білизною, під час щоденного використання на матрац потрапляє багато пилу, поту та бруду. Губка всередині матраца є ідеальним середовищем для хвороботворних бактерій, мікроорганізмів, цвілі або грибків. Професійне чищення матраців допоможе вам позбутися всіх бактерій, вірусів і плям, які на перший погляд важко відмити.

Незалежно якої тяжкості забруднення плями, ми впевнені, що ви намагалися з’ясувати, як почистити матрац самостійно. Запевняємо вас, що краще довірити це професійним клінінговим компаніям.

Регулярне чищення матраца звичайним пилососом не матиме такого ефекту, як використання професійної техніки для знищення мільйонів пилових кліщів, що живуть у вашому матраці. Щоб бути впевненим, що ваш матрац чистий і в ідеальному стані, час від часу варто скористатися послугами клінінгової компанії «БРУД-НІ» в Івано-Франківську.

Ми чудово усвідомлюємо важливість безпечного сну в гігієнічних умовах. З цієї причини завжди використовуємо сучасне та сертифіковане обладнання, призначене для чистки матраців. Завдяки використанню професійних засобів для чищення кожен матрац буде ідеально білосніжним і чистим від кліщів, вірусів і бактерій, які розмножуються всередині. Професійне чищення матраців забезпечить Вам найкращі умови для сну.

Зателефонуйте нам, щоб замовити хімчистку і більше не турбуйтеся про брудний матрац разом з клінінговою компанією «БРУД-НІ».

Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram