Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Чому варто подбати про прибирання свого магазину?

(18.01.2023)

Якщо вам доводиться вибирати між двома різними магазинами: один привабливий і добре доглянутий, а інший виглядає брудним; до якого з двох ви підете? Без сумніву до першого!

Дійсно, клієнти зосереджуються не лише на якості продуктів, які ви продаєте, для них також дуже важлива гігієна приміщення. Зберігання ваших продуктів, їх розміщення, чистота приміщень – все це створює більш приємний загальний вигляд для ваших клієнтів. І замість того, щоб залишитися на кілька хвилин, вони затримаються на деякий час у вашому магазині, зацікавившись іншими речами, які вони навіть не збиралися купувати.

Клієнти вам довірятимуть!

З доглянутим магазином ви залучите більше клієнтів, покращите імідж свого та збільшите дохід. Зайшовши у ваш магазин, бутік, аптеку чи гастроном, люди обов’язково помітять вашу турботу. Вони розповідатимуть про ваш магазин оточуючим і без вагань прийдуть у надії знайти товари, які зможуть їх зацікавити.

Маленькі поради

Якщо ви продаєте одяг, не зосереджуйтесь лише на митті вікон. Переконайтеся, що все за лаштунками також ретельно прибрано. Особливо це стосується примірочних, там клієнти будуть проводити найбільше часу.

Так само, якщо ви керуєте продуктовим магазином, не нехтуйте промисловим прибиранням. Повинні бути дотримані всі норми гігієни. Таким чином ви не ризикуєте наражати споживачів на небезпеку для здоров’я.

Як щодо персоналу?

Давайте залишимо клієнтів осторонь і зосередимося на ваших співробітниках. Якби ви були на їхньому місці, в якому середовищі ви б хотіли працювати, а особливо проводити 6-8 годин свого дня? Ви точно захочете працювати в охайному та просторому магазині, чи не так? Уявіть собі, який добробут ви забезпечуєте своїм працівникам, дбаючи про чистоту.

Найміть клінінгову компанію в Івано-Франківську!

Звичайно, ви можете прибрати свій магазин самостійно, але замовити генеральне прибирання у Івано-Франківську буде більш ефективно! Досвідчені фахівці нашої компанії займаються прибиранням давно. Тому вони звикли мати справу з будь-якою сферою діяльності (від магазинів одягу до торгових центрів та готелів). Одним словом, ми маємо всі необхідні навички та відповідне обладнання для виконання своєї роботи.

До того ж, звернувшись до клінінгової компанії «Бруд-НІ», ви значно заощадите свій час! За увесь період роботи ми набули чималого практичного досвіду. Наприклад, ми зрозуміли, що прибирання набагато ефективніше в неробочий час вашого магазину. Прибирання магазину, поки ваші клієнти ще присутні, є дуже ризикованим. Покупець, який побачить, як ви прибираєте в кінці робочого дня, відразу подумає, що магазин збираються закрити, і йому потрібно швидко закінчити покупки. Деякі клієнти також можуть вважати це недоречним.

Замовити генеральне прибирання у Івано-Франківську від професійної клінінгової компанії «Бруд-НІ» – це інвестиція, яка окупиться! Незалежно від вашої сфери діяльності, ми можемо подбати про чистоту вашого приміщення та завоювати довіру клієнтів.

Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram