Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Цікаві факти прибирання, про які ви точно не знали!

(04.01.2021)

Ви досі думаєте, що прибирання – це просто і зрозуміло? Натягніть гумові рукавички, приготуйте мильну воду і вперед! Здавалось би, що може бути простіше, але підтримувати чистоту в будинку, як виявилося, не так легко.

Ми підібрали декілька цікавих фактів про прибирання, які однозначно Вас здивують, і змусять дивитися на гумові рукавички інакше.

  • Гумові рукавички – розплідник бактерій!

Всі вважають, що використання гумових рукавичок захищає від мікробів та бруду. Але чи задумувалися Ви коли-небудь, що ховається в цих рукавичках? Це ідеальне місце для розмноження бактерій, оскільки тут тепло і волого. Рекомендуємо регулярно мити рукавички гарячою водою з невеликою кількістю миючого засобу. Перед наступним використанням обов’язково переконайтеся, що вони повністю висохли. Для таких випадків можна використовувати одноразові рукавички.

  • Замініть ганчірку та губку!

Ваша губка для миття посуду містить мільйони бактерій. Регулярно очищайте губку гарячою водою та засобом для миття посуду, щоб уникнути цих бактерій. Ганчірка також містить мільярди живих мікробів. Старайтеся щодня міняти ганчірку, щоб запобігти поширенню мікробів.

  • Мікроби можуть жити на поверхнях до 3 днів!

Мікроби можуть жити до 3 днів на вологих поверхнях, таких як раковина на кухні та у ванній кімнаті. На сухих поверхнях, таких як іграшки та меблі, вони можуть жити кілька годин. Для запобігання розмноження мікробів переконайтеся, що ви ретельно очищаєте всі поверхні.

  • Мийте дверні ручки!

Дверні ручки містять багато мікробів, оскільки люди погано миють руки. Регулярно очищайте дверні ручки дезінфікуючим засобом або серветками, щоб запобігти розмноженню цих мікробів.

  • Пилососи виділяють у повітря пил, бактерії та алергени!

Частина пилу, бактерій і алергенів виділяється в повітря пилососами. Щоб цього не сталося, переконайтеся, що ваш пилосос має високоефективний фільтр твердих частинок. Необхідно регулярно очищати або змінювати фільтр. Це допоможе Вам покращити якість повітря у приміщенні.

Цікаві факти прибирання, про які ви точно не знали!

  • Мийте холодильники без дезінфікуючих засобів!

Використання дезінфікуючих засобів під час миття холодильника може зіпсувати їжу, надавши їй неприємний смак і запах. Замість цього використовуйте теплу мильну воду. Якщо Ви все-таки скористалися дезінфікуючими засобами, залиште дверцята відкритими на кілька годин для провітрювання, а потім протріть внутрішню частину холодильника гарячою водою, щоб не залишити шкідливих залишків.

  • Гроші теж брудні!

Термін «брудні гроші» вживають злочинники, але тим не менш на грошах було знайдено понад 3000 видів бактерій. Вони можуть викликати харчові отруєння, шкірні інфекції тощо. Тому мийте ретельно руки після контакту з грошовими банкнотами.

  • Антибактеріальні миючі засоби хочуть жити довше!

Їх слід залишити на поверхнях на 30-60 секунд, перш ніж витирати. Тому не розпилюйте поверхні та не витирайте їх одразу, оскільки ви залишите маленькі мікроби далі розмножуватися.

Отже, якщо у Вас так і не з`явилося бажання прибирати – зв`яжіться з нами. Ми разом вирішимо цю проблему!

Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram