Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Хімчистка меблів, для чого вона потрібна?

(04.01.2021)

Люди не часто запитують себе, як часто вони повинні чистити м`які меблі — насправді, вони можуть взагалі ніколи цього не робити. Але чистка ваших меблів може:

- поліпшити їх зовнішній вигляд
- видалити всі неприємні запахи
- видалити пил і шерсть домашніх тварин
- продовжити їх експлуатацію.

 Чому люди не чистять свої меблі?

Тому, що це вдало продуманий маркетинговий хід і виробники не хочуть, щоб ви чистили їхню продукцію. Через деякий час поверхні меблів стираються, втрачають привабливий естетичний вигляд і той самий час збільшується ймовірність появи потертостей і розколів. Якщо ви вчасно не почистите свої меблі, вони швидше зношуватимуться. А це означає, що Вам найближчим часом прийдеться купити нові меблі. Такого результату й очікують меблеві фірми. Щоб не потрапити у маркетингову пастку, влаштуйте прибирання. 

Чистка меблів

Як часто потрібно чистити меблі?

Чесно кажучи, це залежить тільки від вас. Оптимально рекомендують один раз на рік, але за умови, якщо в будинку немає домашніх тварин або маленьких дітей. Якщо у вас є кішки, собаки, маленькі діти або просто багато відвідувачів, подумайте про те, що чистити меблі доведеться три-чотири рази на рік.

Проведення регулярної чистки меблів допоможе Вам позбутися від пилових кліщів, блох, цвілі і бактерій, які щоденно потрапляють у волокна оббивки. Якщо вони залишатимуться там надто довго, пізніше можуть викликати широкий спектр алергій і захворювань. Крім того, якщо у домі мешкає хтось із чутливістю до пилу чи цвілі, це ще гірше вплине на його здоров`я.

У багатьох людей виникає спокуса чистити власну оббивку, ми радимо вам цього не робити. Однією з причин, чому професійне очищення м`яких меблів є настільки ефективним – Ви можете серйозно їх пошкодити. Крім того, після миття оббивки водою Ви можете повністю не витягти вологу з ваших меблів. А це приведе до появи неприємного запаху, появі цвілі тощо.

 Після різкого поширення COVID-19 потреба у професійній чистці меблів стала ще більш необхідною, оскільки вона не тільки чистить м’які меблі від пилу, але й ретельно їх дезінфікує. 

Ми можемо Вам допомогти!

Дуже боляче спостерігати, як господарі викидають меблі, які можна було б врятувати за допомогою елементарної хімчистки. Зателефонуйте нам, щоб ми встигля врятувати Ваші меблі від холодної смерті..

Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram