Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Переваги регулярного прибирання вашого офісу

(11.02.2022)

Підтримка чистоти та санітарної гігієни офісного приміщення є першочерговим завданням будь-якої компанії. Зараз, як ніколи раніше, співробітники та клієнти цінують чистоту та власне здоров’я. Хоча багато офісних працівників не визнають того, що їх робоча зона брудна. І це твердження, для некомпетентної у сфері клінінгу людини, вважається нормальним, тому що на більшості поверхонь мікроби, бруд, пил просочуються настільки, що залишаються майже непоміченими. 
Пригадайте, коли ви востаннє дійсно ретельно прибирали? Щоб отримати максимальну віддачу від вашого бізнесу, вам просто необхідне регулярне прибирання робочого середовища. У цій статті ми робимо акцент на важливості регулярного прибирання офісу. Для вашої ж зручності можна укласти договір про постійне прибирання на певний період часу.

Переваги регулярного прибирання вашого офісу

1. Більше здорових працівників.
Якщо ви регулярно дбатимете про чистоту офісного приміщення, це позитивно вплине на здоров’я колективу та зменшить частоту лікарняних. У чистих офісах мікробам важче заселятися і поширюватися між працівниками. Регулярне прибирання допоможе зберегти не тільки здоров’я колективу, але й піде на користь вашому бізнесу, адже чим більша працездатність ваших співробітників, тим більше грошей ви заробляєте. Коли продажі або обслуговування клієнтів падають, ваш прибуток падає разом з ними. 

2. Покращує здоров'я ваших клієнтів.
Навіть якщо ваші клієнти не перебувають багато часу в офісі вашої компанії, чистота має значення. Уявіть собі, який зворотній зв’язок ви отримаєте, якби кожного разу, коли клієнт заходив у ваш офіс, хворів або у нього розвивалася б алергічна реакція. Чисте повітря збереже здоров’я ваших клієнтів у хорошому стані. Забруднювачів повітря всередині приміщень набагато більше, ніж на вулиці, в основному через обмежений простір. Окрім того, щоб ваш офіс регулярно прибирався та дезінфікувався, задумайтеся про те, щоб поставити декілька кімнатних рослин, які допоможуть відфільтрувати забруднене повітря у приміщенні.

3. Надає вашому бізнесу професійний вигляд.
Підтримуючи свою офісну будівлю в чистоті, ви не тільки матимете більш професійний вигляд, але й підвищите загальне задоволення клієнтів. Адже жоден клієнт, перебуваючи у брудному офісі, не продовжить співпрацю з вашою компанією. Це також стосується і вбиральні. 94% людей будуть активно уникати співпраці з вами, якщо вони побачать брудний туалет. Це правда, і вона є достатньою причиною для того, що ви повинні регулярно прибирати своє офісне приміщення.

4. Покращує моральний дух співробітників.
Жодна людина не реагує позитивно на безлад, тому чистота офісу безпосередньо підвищує моральний дух співробітників. За оцінкою фахівців чистота також змушує людей відчувати, що вони працюють на важливому місці. А це, у свою чергу, підвищує їх самооцінку. Почуття гордості, яке будуть відчувати співробітники, працюючи у чистому офісі, безпосередньо вплине на бажання досягати ще більшого успіху. Коли співробітники задоволені, а моральний дух високий, продуктивність також висока. 

5. Підвищує економічну ефективність.
Насправді ви заощадите більше грошей, регулярно прибираючи свій офіс, порівняно з генеральним прибиранням, яке ви робитимете лише раз на рік. Заощадження значно збільшаться при регулярних прибираннях і допоможуть вам запобігти розвитку серйозних проблем. Цвіль дорого видаляти, килими можна замінити, а от надмірний бруд швидко зіпсує офісні меблі.

6. Менше внутрішнього стресу
У вас буде менше внутрішнього стресу, якщо ви не будете перейматися щодня про прибирання свого робочого місця. Додавання прибирання до списку справ, які потрібно зробити вашим співробітникам, не тільки створює занепокоєння, але й знижує їх продуктивність і, у свою чергу, знижує цінний прибуток для вашого бізнесу.

Як часто потрібно планувати регулярне прибирання офісу?

Професійні послуги прибирання аж ніяк не зашкодять вашому звичайному робочому графіку. Заплануйте прибирання вашого офісу в найзручніший час для продуктивності вашої компанії. Більшість офісів віддають перевагу регулярному прибиранню після робочого дня. Потім, раз на місяць або частіше, рекомендується проводити генеральне прибирання, яке включає ретельну дезінфекцію, миття вікон, чистку меблів і килимів.
Коли ви шукаєте професійну клінінгову компанію, довіра однозначно дуже важлива. Клінінгова компанія «БРУД-НІ» допоможе надати вашому офісу чистого і охайного вигляду. Ми використовуємо сучасну та професійну техніку, сертифіковані дезінфікуючі засоби для видалення всіх бактерій. Щоб переконатися, що жодне місце не залишиться неприбраним, ми ведемо постійний контроль якості роботи, регулярні інспекції керівництва та постійне навчання для наших співробітників. 

 

Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram