Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Привілеї прибирання під’їздів Івано-Франківська клінінговою компанією

(23.05.2022)

Порядок і чистота в під'їздах багатоквартирних будинків повинні відповідати санітарним нормам. Але на практиці все виглядає не так райдужно і рівень чистоти у під’їздах залишає бажати кращого. 

Чому прибирання під’їздів таке необхідне?

Через високий рівень пішохідного руху та швидке забруднення поверхонь, чистота сходів, перил та ліфту надзвичайно важлива. Щодня через взуття забруднюється підлога, розноситься бруд і розмножуються бактерії та інші мікроорганізми, які загрожують здоров’ю та повноцінному життю мешканців. Своєчасне прибирання, дезінфекція та регулярне провітрювання під’їздів запобігає появі нових вірусів та бактерій.

Хто займається прибиранням під’їздів?

Івано-Франківськ сьогодні – це місто сучасних новобудов, з кольоровими стінами, зручними сходами, просторими ліфтами, гарними під’їздами, які виглядають вже зовсім інакше, ніж старі «хрущовки». Але концепція чистоти однакова для всіх багатоквартирних будинків, нових чи старих.

За прибирання під’їздів зазвичай відповідає комунальна служба, або ОСББ. Але у повсякденному житті люди часто скаржаться на недобросовісне ставлення комунальників, які перетворюють увесь процес прибирання у «малий театр». У безвихідному становищі жителям нічого не залишається, аніж домовитися з клінінговою компанією про регулярне прибирання під’їздів у Івано-Франківську.

Алгоритм дій:

 1. Організувати загальні збори жителів під’їзду.
 2. Вислухати всі пропозиції та зауваження.
 3. Прийняти одноголосне рішення звернутися до клінінгової компанії.
 4. Обговорити графік і періодичність прибирання.
 5. Зібрати підписи співмешканців про надання згоди.
 6. Обрати клінінгову компанію.
 7. Обговорити вартість, обсяг і систематичність прибирання.
 8. Підписати договір про надання послуг.
 9. Насолоджуватися отриманим результатом.

Що включає прибирання під’їздів клінінговою компанією?

 • протирання пилу і павутиння;
 • виніс сміття;
 • чистка стін, від написів і малюнків;
 • миття вікон;
 • очищення підвіконників і батарей від осілого пилу;
 • усунення неприємних запахів;
 • миття вхідних дверей та холів;
 • дезінфекція та полірування перил;
 • вологе прибирання ліфта та підлоги;
 • чистка поштових скриньок.

Пам’ятайте, що дотримання правил чистоти – це, перш за все, впливає на здоров’я людей, які проживають в будинку. Накопичення бруду і сміття приводить до антисанітарії, появи мишей, щурів і комах, а вони є переносниками інфекційних захворювань.

Здійснити таке омріяне прибирання під’їздів в Івано-Франківську можна разом з клінінговою компанією «БРУД-НІ». Ми забезпечимо регулярне прибирання вашого під’їзду, ідеальну чистоту та безпеку перебування на своїй території. Наш професійний інвентар для прибирання здатен відмити усе, що накопичувалося упродовж років. Тому, що «БРУД-НІ» - це клінінгова компанія Івано-Франківська, яка впорається з усіма конкретними завданнями швидко і якісно, беручи всі ваші турботи на себе.

Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.