Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Ретельне прибирання кухні

(09.03.2023)

Прибирання кухні є важливою частиною ведення домашнього господарства, тому що чиста та гігієнічна кухня є запорукою здорової родини. Забруднення харчових продуктів і мікроби можуть легко поширюватися по кухні, якщо її ретельно не очистити та не продезінфікувати. Однак на кухні є деякі зони, які вимагають особливої ​​уваги при прибиранні. 

Коли ви чуєте слово прибирання кухні, ви відразу думаєте про миття посуду або чищення кухонної техніки. Але правильне прибирання кухні – це набагато більше. Тому наступного разу, коли будете прибирати, візьміть до серця наші поради та інструкції.

Як правильно чистити холодильник?

Холодильник є невід’ємною частиною будь-якої кухні , але, на жаль, він має властивість швидко забруднюватися. Напіввідкриту чи незапаковану їжу часто бездумно ставлять назад у холодильник і простого протирання недостатньо для ретельного очищення холодильника . Тому слід дотримуватися наступних інструкцій:

 1. Вийміть усі продукти та предмети з холодильника та відкладіть.
 2. Витягніть усі ящики та полиці та ретельно вимийте їх теплою водою з м’яким мильним розчином.
 3. Ретельно протріть внутрішню частину холодильника вологою ганчіркою з м’яким розчином миючого засобу. Обов’язково дістаньтеся до всіх закутків.
 4. Залиште холодильник відкритим, щоб він міг повністю висохнути.

Загалом, порожній холодильник, звичайно, можна очистити швидше, ніж повний. Тому робіть прибирання безпосередньо перед наступною великою покупкою, щоб заощадити час.

Ретельно очистіть поверхні плитки:

Керамічні плити є популярним вибором для кухні, оскільки їх легко мити і служать вони довго, але, звичайно, як і всі інші плитки, вони швидко забруднюються. Щоб ретельно очистити склокерамічну плиту, ми рекомендуємо наступне:

 1. Ретельно протріть кухонну плитку вологою ганчіркою з м’яким миючим засобом.
 2. Видаліть стійкі плями або залишки губкою.
 3. Не використовуйте абразивні засоби для чищення або мочалки, оскільки вони можуть пошкодити керамічну плиту або спричинити подряпини.
 4. Ретельно протріть кухонну плитку чистою сухою тканиною, щоб видалити будь-які залишки.

При догляді за кухонними стільницями слід звертати на це увагу:

 1. Якнайшвидше приберіть розлиту рідину, оскільки вона може пошкодити матеріал або залишити непривабливі плями.
 2. Ніколи не використовуйте стільницю як дошку для нарізання.
 3. Після кожного готування протирайте стільницю вологою ганчіркою або губкою з відповідним миючим засобом - тоді у небезпечних мікробів і бактерій не буде жодних шансів.
 4. Зверніть увагу на матеріали, з яких виготовлені стільниці, і відповідно обирайте засоби та методи чищення. Наприклад, мармурові та гранітні стільниці є делікатнішими, ніж пластикові чи дерев’яні, і можуть вимагати більш м’якого очищення.
 5. Не використовуйте абразивні ганчірки або губки для чищення, оскільки вони можуть подряпати поверхню.

Пам’ятайте, що регулярно прибираючи, ви робите важливий внесок у збереження здорового середовища на власній території. Але замість того, щоб займатися виснажливою роботою з прибирання, довірте це досвідченим фахівцям. Це зекономить ваш час для більш важливих завдань. Клінінгова компанія «Бруд-НІ» у Івано-Франківську радо задовільнить вашу потребу перебувати у чистій та гігієнічній кухні та візьме всю роботу на себе. З нами ви можете розраховувати на бездоганне виконання роботи. Тому замовляйте миття кухні або генеральне прибирання в Іно-Франківську прямо зараз і вже невдовзі ви будете милуватися чистотою та свіжістю в себе вдома.

 

Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram