Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Секрети правильного прибирання ванної кімнати

(09.05.2023)

Прибирання ванної кімнати – не найпривабливіше завдання, але воно усім дуже необхідне! В середньому людина відвідує ванну кімнату шість-сім разів на день. Ванна кімната є важливою частиною будь-якої будівлі, але також є осередком для розмноження мікробів. Використовуючи деякі прості методи очищення та правильні засоби, ви можете забезпечити належну дезінфекцію вашої ванної кімнати, щоб зменшити поширення мікробів і запобігти розвитку цвілі.

Підготовка ванної кімнати до прибирання :

  • Під час використання будь-яких миючих засобів, ми завжди рекомендуємо носити рукавички та навіть засоби захисту очей. Також важливо переконатися, що кімната добре провітрюється, тому або відкривайте вікно, або вмикайте витяжку.
  • Перед початком прибирання ванної кімнати важливо прибрати увесь безлад, який заважатиме :
    • пляшки з шампунем і гелем для душу
    • килимки на підлозі та рушники на рушникосушці
    • будь-які предмети, які знаходяться на стільниці вашої ванної кімнати.

Це дасть вільний простір для роботи, і вам не потрібно буде турбуватися про бризки засобів для чищення на цих всіх елементах.

  • Залиште трохи миючого засобу на тих ділянках, які потребують найбільшого догляду. Спершу нанесіть миючий засіб на ванну, душ і ділянки з вапняним нальотом. Також не забудьте залити спеціальну рідину для відбілювання унітазу.

Починаємо прибирання :

Тепер ви прибрали всі предмети зі стільниць, настав час почати протирати поверхні. Тут вам знадобляться ганчірки та спеціальні засоби для чищення. Ми завжди рекомендуємо починати прибирання з найвищої точки вашої ванної кімнати, а потім рухатися вниз. Таким чином, якщо будь-який бруд, який ви очистили з вищих полиць, потрапить на нижчі поверхні, ви зможете очистити їх пізніше.

Рухаємося до душу і/або ванни. Якщо ви раніше нанесли миючий засіб і залишили на деякий час увібратися, то зараз ви зможете з легкістю видалити більшу частину бруду. Використовуйте для цього м’яку тканину або губку, починаючи від верху ванни вниз. У випадку, якщо на кранах або самій ванні чи душ кабіні утворилося багато вапняного нальоту, вам знадобиться додатковий догляд. Якщо у швах між плитками у ванній кімнаті накопичилося багато бруду і плісняви, можливо, вам також знадобляться більш цілеспрямовані та професійні миючі засоби.

Переходимо до очищення дзеркала, яке в принципі можна чистити за потреби. Якщо ванною кімнатою дійсно рідко користуються, дзеркало, ймовірно, не буде настільки брудним. Якщо це ваше основне дзеркало, яким ви часто користуєтеся і вже не бачите себе крізь плями зубної пасти, настав час його почистити. Одразу під дзеркалом у поле зору потряпляє раковина, яку використовують насправді багато, але, на щастя, її відносно легко помити.

Далі – найжахливіша робота: прибирання туалету! Під час чищення туалету ми рекомендуємо взяти другу пару рукавичок і губок індивідуально для туалету. Візьміть щітку для унітазу та почніть чистити всю чашу, включаючи обідок. Якщо унітаз встиг раніше замочитися, ви зможете легше його відчистити, і вапняний наліт також повинен швидше зникнути. Закінчивши, просто спустіть воду в унітазі, і чаша повинна стати блискуче чистою.

Після того як ви прибрали все інше, останньою роботою буде помити підлогу. Перед миттям добре підметіть підлогу, щоб видалити зайвий бруд. Змішайте миючий засіб і гарячу воду в одному відрі, опустіть швабру у відро, потім відіжміть її. Пам’ятайте, якщо швабра надто волога, вона не очищатиме краще, але підлога висихатиме вдвічі довше. Почніть мити підлогу з найвіддаленішої точки від дверей, а потім повертайтеся до них назад.

Тепер, коли у вас є гарна та чиста ванна кімната, ви точно захочете зберегти її такою якнайдовше. Найкращий спосіб підтримувати свою ванну кімнату в чистоті й уникати подальшої важкої роботи – це регулярно її прибирати. Часте протирання поверхонь, миття підлоги щотижня чи щомісячне чищення скла душової кабіни збереже вашу ванну кімнату у чудовому вигляді і ви уникне клопоту на довгий час.

Прибираючи ванну кімнату, важливо пам’ятати, що вона зазвичай складається з широкого діапазону матеріалів, від мармуру, плитки чи дерева і аж до металу. Уважно прочитайте етикетки на миючих засобах перед їх використанням, щоб переконатися, що ви використовуєте правильний продукт для поверхонь у вашій ванній кімнаті. Ніколи не використовуйте миючий засіб для унітазу в душ чи ванну. Будьте особливо обережні під час роботи з миючими засобами, захистіть себе від потрапляння на шкіру чи очі і переконайтеся, що у вас є достатня вентиляція.

Якщо у вас раптом не має часу на прибирання, недостатньо досвіду, знань і бажання або щось вам не вдається відмити – ми з радістю вам у цьому допоможемо. Зателефонуйте чи напишіть нам просто зараз, оберіть зручний час і день для вас і ми обов’язково до вас приїдемо. Замовити прибирання у Івано-Франківську від клінінгової компанії «Бруд-НІ» – це найкраще, що ви можете для себе зробити. 

 

Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.