Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Топ-5 найпоширеніших помилок під час прибирання і методи їх вирішення

(23.02.2024)

Підтримка чистоти та гігієни в будинку є головним пріоритетом для багатьох із нас. Однак, навіть маючи на увазі найкращі наміри, іноді ми робимо помилки в прибиранні, навіть не усвідомлюючи цього. Ці помилки можуть перешкодити нашим зусиллям і призвести до незадовільних результатів, змушуючи нас думати, що ми робимо не так. У цій статті ми розглянемо п’ять найпоширеніших помилок під час прибирання, яких припускаються багато людей, і навчимося їх виправляти, щоб заощадити особистий час і зусилля. Також ви можете ознайомитися з повним переліком наших послуг https://brud-ni.if.ua/uslugi/.

1. Використання занадто великої кількості миючих засобів.

Багато людей вважають, що коли справа доходить до побутових миючих засобів, вони опираються на кількість, а не на якість, бо більше – означає краще. Однак це не так. Після застосування занадто великої кількості миючих засобів може залишатися надлишок речовин на поверхнях, що може призвести до відчуття липкості або навіть прискореного забруднення. Також на поверхнях можуть залишатися смуги і ви витратите більше часу на їх очищення залишків, аніж на саме прибирання.

Пам’ятайте: Важливо дотримуватися використання адекватних пропорцій миючих засобів відповідно до інструкцій. А загалом варто розглянути використання більш екологічних альтернатив та зменшити кількість агресивних засобів там, де це можливо, для зменшення негативного впливу на довкілля та вашого здоров'я.

2. Використання брудних ганчірок.

Брудні ганчірки та губки не принесуть вам жодної користі, оскільки вони просто поширюють жир і бруд навколо поверхонь, а не видаляють їх. Брудні ганчірки та губки містять в собі бактерії та мікроорганізми, які розповсюджуються на поверхні прибирання. Замість того, щоб очистити поверхню, вони залишають за собою ще  більше бруду, бактерій та неприємний запах.

Пам’ятайте: Для забезпечення ефективного та гігієнічного прибирання важливо регулярно мити ганчірки та губки теплою водою та милом, або використовувати одноразові варіанти. Також варто замінювати ганчірки та губки, якщо вони стають старими або занадто забрудненими.

3. Безлад у зберіганні миючих засобів.

Однією з найпоширеніших помилок при прибиранні є хаотичне зберігання миючих засобів та інвентаря. Правильне зберігання миючих засобів допомагає підтримувати порядок та зручний доступ до них. Це може спростити процес прибирання та зменшити час, витрачений на пошук потрібного засобу. Нишпоритися, намагаючись з’ясувати, у якій шафі що і де знаходиться – це не що інше, як марна трата часу.

Пам’ятайте: Тримайте засоби для чищення у визначеному місці, щоб вам не довелося бігати по дому, вишукуючи їх. Якщо це можливо, тримайте їх в окремій кімнаті і подалі від маленьких дітей або домашніх тварин. До того ж не забувайте, що деякі миючі засоби можуть піддаватися руйнуванню при високих або низьких температурах, тому для них необхідно забезпечити відповідні умови зберігання.

4. Застосування невідповідних миючих засобів або інструментів.

Один із чудових способів марно витрачати час і енергію – використовувати невідповідний засіб для домашнього прибирання. Використання невідповідних миючих засобів не дасть вам очікуваного результату. Це може призвести і до нераціональної витрати часу або навіть до пошкодження меблів чи інших поверхонь, що змусить вас виділити додаткові гроші на їх ремонт або заміну.

Пам’ятайте: Щоб уникнути таких помилок під час прибирання, важливо вибирати миючі засоби відповідно до типу поверхні та конкретних потреб прибирання, а також дотримуватися індивідуальної інструкцій з використання засобів.

5. Недотримання звичайного графіку прибирання.

Найбільшою помилкою багатьох людей є недотримання встановленого графіка прибирання. Але це легше сказати, ніж зробити, а особливо тоді, коли ви поспішаєте, намагаючись підготувати дітей до школи, або думаєте, чи встигнете закінчити термінове доручення директора до наступного ранку. Але тим не менш, якщо залишити прибирання на вихідні, усі ваші клопоти зваляться одна на одну. І тоді прибирання може здатися для вас непосильним.

Пам’ятайте: Краще додати маленьке прибирання у свою повсякденну рутину, щоб ви не витрачали свій дорогоцінний час на вихідних на безперервне прання білизни та пилосос і ганчірку в руках. 

Проте, якщо ви робите типові помилки під час домашнього прибирання просто тому, що у вас мало часу і ви ледве пам’ятаєте, який сьогодні день тижня, можливо, настав час викликати професіоналів? Наша «Клінінгова компанія «Бруд-НІ» з радістю допоможе вам насолодитися заслуженим часом на відпочинок. Завдяки нам ви можете бути впевнені, що прибирання буде виконане ефективно та швидко. Це важливо, особливо якщо у вас обмежений час для прибирання. Ми маємо вже вироблені стандарти, процедури та правила, які допомагають уникнути помилок під час прибирання. Тому, що ми враховуємо всі деталі та особливості вашого приміщення, щоб забезпечити якісне обслуговування. Замовлення нашої клінінгової компанії дозволить вам зосередитися на інших аспектах життя чи бізнесу, замість того, щоб витрачати час і зусилля на прибирання. Цінуйте свій час, обираючи комфорт і ефективність наших послуг https://brud-ni.if.ua/kontaktyi/.

Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.