Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Як позбутися від пилу раз і назавжди?

(09.06.2022)

Ви ніколи не зможете повністю позбавити свій дім від пилу, це фактично неможливо. Навіть після глибокого генерального прибирання ваше приміщення не очиститься повністю від пилу. Ви можете розраховувати лише про зменшення його кількості, і то ненадовго. Аби максимально дієво боротися з пилюкою, треба розуміти, що воно таке, звідки береться і чому так швидко скупчується.

Якщо коротко, то пил – це сукупність мікрочасток, що постійно перебувають у повітрі. Побачити їх неозброєним оком майже неможливо. Проте ми зустрічаємо їх вже тоді, коли шар сріблястого «пуху» осідає на меблевих поверхнях, під диваном, ліжком та інших місцях. Накопичившись у великій кількості, він потрапляє в організм людини, шкідливо діє на слизові оболонки, дихальні шляхи, серце тощо.

Звідки береться пил?

Існує велика кількість внутрішніх і зовнішніх джерел, звідки надходить пил. Внутрішній пил виникає від шерсті домашніх тварин, тканинних волокон, волосинок людини, постільної білизни, одягу тощо. Зовнішній пил зазвичай переноситься брудним повітрям, якому вдається знайти шлях усередину вашого будинку через вікна, двері, вентиляційні отвори і підошви вашого взуття.

Існує ряд простих правил, які дозволяють зменшити кількість пилу у домі:

 • Часто змінюйте постільну білизну.
  Пилові кліщі люблять ховатися у простирадлах, постільній білизні та матраці. Чим довше ви не змінюєте постіль, тим більше вони накопичуються, що може посилити вашу алергію та викликати свербіж і певний дискомфорт.
 • Доглядайте за домашніми тваринами. 
  Регулярний догляд за домашніми улюбленцями, навіть за короткошерстими, запобігатиме накопиченню шерсті, мертвих клітин шкіри та пилу, який вони виробляють. Навіть якщо у вас немає часу водити своїх вихованців до грумерів, просто почистіть їх шерсть (бажано на відкритому повітрі) або купайте їх, це допоможе зменшити кількість пилу. 
 • Не відчиняйте часто двері та вікна. 
  Більшість із нас люблять насолоджуватися прохолодним вітром, що освіжає наші будинки, але повітря, що надходить, заносить всередину безліч пил. Дверні та віконні сітки частково запобігають проникненню більшості мікробів, але вони все одно пропускають потік забруднюючих речовин у ваш будинок. Найкраще тримати двері та вікна закритими якомога щільніше, особливо у вітряні дні.
 • Виконуйте легке щоденне або щотижневе прибирання
  Р
  егулярне прибирання допоможе звести до мінімуму появу пилу. Безлад на ваших полицях, підлозі, жалюзях, столах діють на пил як магніти. Вологе прибирання та чистка пилососом, принаймні раз на тиждень, значно покращать чистоту вашого будинку.
 • Не користуйтеся килимовим покриттям. 
  Хоча килим зручний і м’який на дотик, він накопичує багато пилу, який потім викидається в повітря, коли хтось проходить через нього. Натомість паркетну дошку, плитку або ламінат набагато легше прибрати, використовуючи віник, пилосос і швабру. Килим набагато гірше піддається універсальному прибиранню, і стане для вас дорогим і тривалим клопотом.
 • Використовуйте очищувачі повітря.
  Це невеликі портативні пристрої, які ви можете легко розмістити у найбільш запилених місцях вашого дому. Вони будуть особливо корисними для членів родини, які страждають на алергію. Також допоможуть позбутися неприємних запахів, застарілого і пересушеного повітря та підвищать рівень комфорту і якість вашого сну.

Ми чудово розуміємо, що багато людей просто не мають часу прибирати свої будинки так часто, як воно б мало бути, для того, щоб підтримувати здорове й охайне середовище проживання. Це може здаватися досить трудомістким і енергозатратним завданням після напруженого робочого графіка. Тому, наша клінінгова компанія пропонує послуги регулярного прибирання з індивідуальним урахуванням ваших потреб та вимог. Ми пропонуємо прибирання два рази в тиждень, щотижня, щомісяця, у будні чи на вихідних. Залюбки виконаємо все, з чим ви не маєте часу впоратися самостійно. Щоб отримати додаткову інформацію та дізнатися про ціну, зв’яжіться з нами саме зараз.

pul

 

Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram