Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Як правильно доглядати за вікнами?

(14.09.2022)

Вікна є важливою частиною будівель, оскільки вони пропускають світло всередину приміщень. Проте вони часто забруднюються і через деякий час втрачають привабливий вигляд, вже не пропускаючи достатню кількість світла і тепла. Погодні умови, пил та багато інших факторів впливають на їх чистоту і можуть навіть нашкодити, якщо вчасно їх не помити.

У більшості будівель встановлені сучасні пластикові вікна, і кожен сподівається, що встановивши їх, вони прослужать довго, не вимагаючи особливого догляду та уваги. Але запевняємо вас, що вікна можуть служити ще довше за умови, якщо ви регулярно та ретельно за ними доглядатимете. У догляді вони, насправді, дуже прості. І сьогодні ми розкажемо вам, що слід та чого не слід робити при догляді за пластиковими вікнами.

Рекомендації щодо правильного миття вікон:

  1. Мити вікна краще в світлий час доби, коли добре видно бруд на склі.
  2. Для очищення краще використовувати мікрофібру або тканинну ганчірку.
  3. Якщо є залишки грунтовки або скотчу їх краще видаляти теплою водою без допомоги скребків чи інших гострих предметів.
  4. Не слід забувати про фурнітуру та гумові ущільнювачі, які відмінно очищаються простою мокрою губкою.

Чого не варто робити?

  1. Не можна використовувати миючі засоби, що містять розчинники, ацетон, кислоти та абразиви. Усі перераховані матеріали є руйнівними для пластику, оскільки залишають дрібні подряпини і сліди, пластик грубіє та через деякий час може зруйнуватися.
  2. Користуватися відбілювачем із високим вмістом хлору. Спочатку він дає хороший ефект очищення, але з часом окислюється і вікна швидше жовтіють.
  3. Не бажано очищувати вікна під високим тиском. Це може пошкодити пластикову поверхню.
  4. Не рекомендовано чистити вікна за допомогою гострого леза чи сталевої губки. На рамах та склі можуть залишитися подряпини.
  5. Ніколи не залишайте будівельну плівку на рамах на довго. Чим довше вона залишається на поверхні, тим краще в’їдається у пластик і гірше відклеюється.

Найбільш нешкідливим і дешевим засобом для миття пластикових вікон є звичайна мильна вода. Змочіть мікрофібру у воді та обережно очистіть рами. Якщо вони дуже забруднені, ви можете повторити це кілька разів. Наприкінці протріть їх чистою сухою тканинною ганчіркою.

Ми знаємо, що миття вікон та сама підготовка займає багато часу, якого у вас немає. Особливо складно мити вікна із зовнішньої сторони на висоті. Але клінінгова компанія «БРУД-НІ»  хоче спростити  ваше життя і взяти всю відповідальність на себе. Щоб ваші вікна блистіли як зовні, так і зсередини. Наші працівники використовують професійний інвентар та миючі засоби для вікон, які не залишають бруду жодного шансу на існування.

У цій справі головне – систематичність, тому ви також можете замовляти регулярне миття вікон за попередньою домовленістю, у зручний для вас час!

Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram