Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Як уникнути ГРИПу за допомогою прибирання?

(24.10.2022)

Підтримувати чистоту в домі завжди важливо, але коли настає сезон застуди та грипу, питання дезінфекції вашого дому має бути на першому місці. Таким чином ви зменшите ймовірність розповсюдження мікробів та вірусів. І, якщо ви коли-небудь хворіли на грип або навіть просто застуду, то ви точно знаєте, наскільки це неприємно і наскільки сильно хочеться цього уникнути, будь-якою ціною.

Звичайно, ми не можемо гарантувати, що ви не підхопите вірус. Навіть вакцинація не запобігає захворюванню на грип у 100% випадків. Але ми хочемо переконати вас у тому, що вживаючи певних запобіжних заходів і старанно підтримуючи чистоту вдома, ви можете значно зменшити ймовірність захворіти в сезон застуди та грипу.

З чого почати? Що потрібно зробити, щоб захистити себе від застуди та грипу? Найпростіше, що ви можете зробити, щоб уникнути грипу – це ретельно мити руки і дезінфікувати поверхні після торкання: дверні ручки, меблі, клавіатуру тощо. Проте, є ще один більш дієвий спосіб захисту від хвороби – це прибирання будинку.

Коли ви повертаєтеся додому з роботи або ваші діти зі школи, ви ненавмисно заносите додому мікроби на своєму одязі та взутті. Якщо регулярно не прибирати, то мікроби залишатимуться упродовж довгого часу на поверхнях, розмножуватимуться і потенційно контактуватимуть з вами, потрапляючи до слизових оболонок. У результаті чого ви точно захворієте. Хоча важливість миття рук ніхто не применшує, але воно захищає особисто вас. А регулярне прибирання будинку захистить всю вашу родину від багатьох мікробів, які ви приносите з собою додому.

Для більшості людей, які навіть не мають часу на елементарне миття підлоги, про прибирання цілого дому навіть не йдеться. Тому, якщо ви почуваєтеся перевантаженими, чи вам просто бракує часу, щоб взятися за прибирання, дозвольте нам впоратися з цим замість вас. Клінінгова компанія «Бруд-НІ», що в Івано-Франківську, володіє професійними навичками та досвідом, проводить дезінфекцію будь-яких поверхонь та виконує послуги прибирання різної складності.

Ми з радістю знімемо цей тягар з ваших плечей. Зв’яжіться з нами вже сьогодні, щоб дізнатися більше про наші послуги з прибирання або, щоб домовитися про виїзну зустріч для оцінки та розрахунку вартості! Пам’ятайте, що професійне і регулярне прибирання не тільки дозволить зберегти ваш будинок чистим і вільним від мікробів, але й допоможе боротися з сезоном грипу. Тому, не забувайте про свою безпеку та безпеку своєї родини!


 

Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram