Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Миття вікон Івано-Франківськ

від 60 грн
Залиште
заявку
для прорахунку остаточкої ціни
Пунктуальність
Пунктуальність
Технологія
Технологія
Якість
Якість
Гарантія
Гарантія
Під ключ
Під ключ


Милуватися гарним краєвидом Вам навряд чи захочеться крізь брудні вікна. Тим більше через них проходить менше світла і в кімнаті стає темно. Миття вікон – це не щоденна робота, але про неї також не слід забувати. Наша команда допоможе відмити вікна до ідеального блиску будь-де: звичайні побутові вікна вдома чи навіть великі панорамні у ТЦ, ресторані, салоні та офісі…

ПОСЛУГУ МИТТЯ ВІКОН ЗАМОВЛЯЮТЬ:
- під час сезонного прибирання (миємо рами вікон та скло, поліруємо їх зовні та всередині, чистимо підвіконники, протираємо карнизи)
- після ремонтних робіт (чистимо рами та скло вікон від монтажної піни, бруду, штукатурки, клею тощо; видаляємо захисну плівку, поліруємо їх зовні та всередині, чистимо підвіконники, протираємо карнизи)
- після несприятливих погодних умов (ретельно відмиваємо скло від бруду, поліруємо зовні та всередині, чистимо підвіконники, протираємо карнизи)

Популярною залишається послуга миття вікон на висоті, яку ми також виконуємо. Для миття вікон на висоті у нас є спеціально навчені та підготовлені працівники. Висотна робота виконується від 3 поверху і вище.

 

Питання - відповідь
поширені запитання
Як часто потрібно мити вікна?
Зазвичай рекомендується робити це принаймні двічі на рік. Але загалом ця послуга залежить від конкретних умов та потреб.
Чи можна мити вікна у холодну погоду?
Так, але важливо уникати миття саме в морозну погоду, оскільки вода може швидко замерзнути і утворити лід.
Чи можна замовляти миття вікон окремо з внутрішньої або зовнішньої сторони?
Так, ці послуги можна розділяти і замовляти миття лише зовнішньої частини вікна або лише внутрішньої.
Якщо на моїх вікнах залишилася будівельна плівка і скотч, ви зможете їх почистити?
Так, без проблем. Але ви маєте розуміти, що на такі вікна потрібно виділити більше часу, відповідно і вартість буде вищою.
Ви миєте також і панорамні вікна, вітрини, вивіски?
Так, ми з радістю виконуємо і таку роботу. Навіть, якщо вікна, вітрини чи вивіски знаходяться дуже високо або у важкодоступних місцях, у нас є спеціальне обладнання та методика для такої роботи.
Як підготуватися до вашого приходу перед миттям вікон?
Рекомендуємо очистити всі підвіконня, забрати зайві речі, зняти тюлі, штори, ролети. Все зробити максимально так, щоб був нормальний доступ до вікон.
Залиште
заявку
для прорахунку остаточкої ціни
Instagram
Instagram