Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Миття вікон

від 35 грн
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Милуватися гарним краєвидом Вам навряд чи захочеться крізь брудні вікна. Тим більше через них проходить менше світла і в кімнаті стає темно. Миття вікон – це не щоденна робота, але про неї також не слід забувати. Наша команда допоможе відмити вікна до ідеального блиску будь-де: звичайні побутові вікна вдома чи навіть великі панорамні у ТЦ, ресторані, салоні та офісі…

ПОСЛУГУ МИТТЯ ВІКОН ЗАМОВЛЯЮТЬ:
- під час сезонного прибирання (миємо рами вікон та скло, поліруємо їх зовні та всередині, чистимо підвіконники, протираємо карнизи)
- після ремонтних робіт (чистимо рами та скло вікон від монтажної піни, бруду, штукатурки, клею тощо; видаляємо захисну плівку, поліруємо їх зовні та всередині, чистимо підвіконники, протираємо карнизи)
- після несприятливих погодних умов (ретельно відмиваємо скло від бруду, поліруємо зовні та всередині, чистимо підвіконники, протираємо карнизи)

Популярною залишається послуга миття вікон на висоті, яку ми також виконуємо. Для миття вікон на висоті у нас є спеціально навчені та підготовлені працівники. Висотна робота виконується від 3 поверху і вище.

 

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Instagram
Instagram