Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Виконані роботи

Хімчистка дивану, вул. Маланюка фото
Хімчистка дивану, вул. Маланюка
Нещодавно наша команда виконала хімчистку дивану, що вже довгий час слугував центром домашнього затишку, та відновила його до первісного вигляду.
Миття фасаду будинку, с. Чукалівка фото
Миття фасаду будинку, с. Чукалівка
Нещодавно ми завершили об’єкт з миття фасаду двоповерхового будинку, розташованого недалеко від міста.
Післяремонтне прибирання офісного приміщення, вул. Привокзальна фото
Післяремонтне прибирання офісного приміщення, вул. Привокзальна
Нещодавно ми виконали комплексне післяремонтне прибирання у комерційному приміщенні та спрямували всі свої зусилля на цілковите очищення та оновлення будівлі.
Хімчистка автомобіля Škoda Octavia Tour фото
Хімчистка автомобіля Škoda Octavia Tour
Хімчистка автомобіля - це не лише про красу, але і про здоров'я вашого транспортного засобу.
Хімчистка дивана і килима, вул. Січових Стрільців фото
Хімчистка дивана і килима, вул. Січових Стрільців
Регулярна хімчистка дивана і килимів є обов’язковою, якщо ви хочете, щоб вони виглядали гарно та свіжо. Однак не потрібно витрачати свій дорогоцінний час і робити все самостійно.
Миття вікон альпіністами на головному залізничному вокзалі фото
Миття вікон альпіністами на головному залізничному вокзалі
Миття вікон може стати справжнім випробуванням, якщо мова йде про високі багатоповерхівки, офісні будівлі, торгові центри, тощо. Пил і бруд потрапляють на вікна з неймовірною швидкістю та інтенсивністю і помити їх насправді на такій висоті дуже складно. Така робота вимагає точного та ретельного очищення, тому варто довірити її спеціалізованим компаніям, які надають послугу клінінгового альпінізму.
Чистка бруківки на терасі, кафе «Delikacia» фото
Чистка бруківки на терасі, кафе «Delikacia»
В результаті тривалої експлуатації та під впливом погодних умов бруківка втрачає свій зовнішній вигляд і потребує професійного догляду!
Миття вітрин у магазині STRIKESHOP, вул. Залізнична фото
Миття вітрин у магазині STRIKESHOP, вул. Залізнична
Кожен власник бізнесу знає, що зовнішній вигляд комерційної нерухомості є запорукою залучення більшої кількості клієнтів. Чисті вітрини та гостинна атмосфера так само важливі для іміджу бренду, як і сам товар, який виставляється на продаж. Ви не зможете справити враження на клієнтів, якщо ваші вітрини та скло брудні. Ось чому ми взялися за миття вікон у цьому магазині, що знаходиться на вулиці Залізничній.
Прибирання після ремонту у магазині iPeople фото
Прибирання після ремонту у магазині iPeople
Ремонт – це завжди брудно. На вас чекає гора будівельного пилу, очищення фарби та інших плям, миття вікон, тощо. Все потрібно робити дуже обережно, щоб не залишити слідів і не пошкодити поверхні. Краще довірити цю нелегку роботу тим, хто знає, як з цим впоратися максимально швидко і якісно, ніж самому все зіпсувати.
Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.