Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Чистка бруківки на терасі, кафе «Delikacia»

(30.05.2023)

В результаті тривалої експлуатації та під впливом погодних умов бруківка втрачає свій зовнішній вигляд і потребує професійного догляду! Ви не завжди можете впоратися з цим самостійно - єдиним реальним способом є професійна чистка та подальше регулярне прибирання бруківки спеціалізованою компанією.

Нещодавно ми виконали чистку бруківки на території місцевого закладу «Delikacia», що на стометрівці. Свою роботу ми здійснили за допомогою ефективного, сучасного обладнання та якісних миючих засобів. Тому, що кожен раз у своїй роботі ми орієнтуємося на сучасні рішення з екологічними та дезінфікуючими засобами.

Етапи роботи :

  • Ополіскування
  • Застосування хімічних засобів, відповідно до ступеня і виду забруднення бруківки
  • Промивання бруківки під високим тиском
  • Кінцеве ополіскування

Мити бруківку нелегко. Перш за все, потрібно пам'ятати, що забруднення на ній можуть бути різного характеру і підходити до них потрібно відповідно. Але ми з радістю готові взятися за таку роботу і освіжити вашу бруківку. Вибір нашої клінінгової компанії - це гарантія ретельного миття бруківки, повернення їй колишньої естетики та продовження терміну служби. Ми зробимо вашу бруківку знову красивою. Звертайтеся до нас за детальнішою інформацією. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання.


 

Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram