Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Чистка плитки на кухні, вул. Угорницька

(11.07.2022)

Будь-яка підлога щодня піддається накопиченню пилу, бруду із взуття, шерсті тварин, харчових залишків, різних хімічних речовин і т. д. Без регулярного очищення та догляду вона з роками ставатиме менш привабливою. А, оскільки, підлога – одне з перших речей, на які гості звертають увагу, коли заходять усередину, про це варто серйозно задуматися!

Чистка підлогової плитки може здатися складним, можливо, навіть нездійсненним завданням. Господарка цієї кухні теж дійшла до такого висновку і замовила професійні послуги чистки плитки. Наші засоби для чищення підлоги дають набагато кращі результати, аніж будь-яке ручне прибирання. Ми працювали за допомогою сучасного пароочисника для плитки, який видаляє бруд із глибини самої плитки та швів, під водяним тиском. Цей процес максимально безпечний для підлогової поверхні та дуже ефективний.

Ми прагнемо, щоб ваш будинок завжди виглядав якнайкраще, тому завжди приділяємо особливу увагу навіть найменшим забрудненням, видаляючи бактерії, плями та жир, які можуть розкладатися та спричиняти неприємні запахи. У результаті, ви отримаєте не лише чисту і доглянуту підлогу, а й освіжаючий запах.

Не витрачайте більше свій дорогоцінний час на боротьбу з брудом на плитці, зателефонуйте в клінінгову компанію «БРУД-НІ» вже сьогодні.

 

Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram