Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Чистка та миття вікон від скотчу в магазині, вул. Мазепи

(14.06.2022)

Скотч - це неймовірно корисна річ у побуті та будівництві. Як показують сучасні умови сьогодення його можна використовувати на вікнах, як тимчасовий захист під час повітряних тривог. Але чим довше скотч знаходиться на вікнах, тим важче його позбутися і це стає реальною проблемою. Вікно покривається клейкою, надокучливою занавісою, що не пропускає ні світло, ні тепло, і у вас швидше за все з’явиться відчуття замкнутості та обмеження кордонів.

До нас звернулися власники магазину з проханням позбутися скотчу з вікон та вітрин, який мало того, що псує зовнішній вигляд магазину, так ще й не пропускає достатню кількість світла всередину. Робота була дуже клопіткою, але за допомогою парогенератора, професійних засобів та інструментів ми успішно справилися із завданням.

Щоб повністю зняти скотч з віконних поверхонь, треба дуже сильно постаратися. В інтернеті існує безліч порад як видалити скотч зі скла, але більша половина з них можуть йому нашкодити. Якщо вам бракує часу, зусиль і підручних матеріалів, щоб з цим впоратися, правильним рішенням буде звернутися до нашої клінінгової компанії, яка відмиє ваші вікна від скотчу до ідеального блиску.

prodykri

   

Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram