Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Генеральне прибирання офісу юридичної компанії, вул. Мазепи

(22.06.2022)

У світі бізнесу зовнішній вигляд відіграє велику роль для сприйняття. Але зовнішність обмежується не лише тим, як одягнені співробітники; це стосується й рівня доглянутості робочого середовища. Важливо пам’ятати, що брудний і неохайний офіс погано впливає на імідж компанії. Якщо клієнт прийде і побачить, що ваш робочий простір абсолютно не доглянутий і не прибраний, у нього точно складеться погане враження про вас та ваш бізнес. Подумайте, чи вам це потрібно?

Регулярні послуги прибирання від професійної клінінгової компанії гарантують вам максимальну віддачу від оточуючих та позитивно вплинуть на кожного, хто відвідає офіс. Тому, щоб почуватися комфортно в чистому середовищі одна із юридичних компаній Івано-Франківська замовили у нас послуги генерального прибирання офісу. Ми успішно виконали таку роботу:

  1. Очистили та продезінфікували робочі столи.
  2. Витерли пил з моніторів, комп’ютерних клавіатур, принтерів, тощо.
  3. Протерли вимикачі світла, двері та дверні ручки.
  4. Видалили павутиння та пил зі світильників.
  5. Пропилососили м’які крісла, пуфи та дивани.
  6. Вимели все сміття та зробили вологе прибирання підлоги.
  7. Очистили вікна, дзеркала та інші скляні поверхні.
  8. Ретельно пропилососили та упорядкували приймальні, конференц-зали та зони загального користування.
  9. Прибрали кухню та кімнату відпочинку. 
  10. Продезінфікували вбиральню. 

Наша клінінгова компанія в Івано-Франківську пропонує виключно професійне та ретельне прибирання з використанням найсучаснішого обладнання та відповідних миючих засобів. Не забувайте, що окрім покращення зовнішнього вигляду вашого офісу, регулярне прибирання також сприятиме кращій гігієні та прискоренню робочого процесу. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше, що ми пропонуємо і що входить у послуги прибирання.

Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram