Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Хімчистка дивана і килима, вул. Січових Стрільців

(21.06.2023)

Диван – серце кожної вітальні. Це місце, де всі члени сім'ї можуть відпочити, подивитися телевізор або почитати книгу. Разом з диваном під приціл потрапляє і килим, який зазвичай розташовується поруч. Через щоденне використання неможливо уникнути плям від їжі, пилу чи будь-якого іншого бруду. Регулярна хімчистка дивана і килимів є обов’язковою, якщо ви хочете, щоб вони виглядали гарно та свіжо. Однак не потрібно витрачати свій дорогоцінний час і робити все самостійно.

Нещодавно ми виконали хімчистку дивана і килима для господарів квартири. Замовивши послуги хімчистки дивана у Івано-Франківську від нашої клінінгової компанії клієнти отримали масу переваг. Завдяки використанню професійного обладнання ми ефективно видалили всі застарілі і важкі забруднення, а також позбулися бактерій, цвілі і грибків з глибоко очищувальною щіткою. Наша команда завжди використовує безпечні і ефективні миючі засоби, які нешкідливі для навколишнього середовища та вашого здоров’я. Тому, що хімчистка меблів у Івано-Франківську від клінінгової компанії «Бруд-НІ» – це завжди якісно і швидко.

Самостійне чищення меблів може бути складним і трудомістким процесом, і ефект може вас не задовольнити. Клінінгова компанія «Бруд-НІ» завдяки використанню спеціалізованого обладнання для хімчистки меблів та килимів має змогу відновити їх і дати нове життя. Наші кваліфіковані співробітники знають, як впоратися з чищенням меблів і килимів навіть, якщо вони сильно забруднені. Ви можете бути впевнені, що ваші м’які меблі та килими будуть не пошкодженими, а ідеально очищені та свіжі. Доповніть наш список задоволених і щасливих клієнтів, яким ми уже здійснили хімчистку. Подбайте про свій диван та відпочивайте у чистих і гігієнічних умовах.

  

  


Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram