Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Хімчистка дивану, вул. Маланюка

(02.05.2024)

Нещодавно наша команда виконала хімчистку дивану, що вже довгий час слугував центром домашнього затишку, та відновила його до первісного вигляду. Завдання було непростим, адже численні плями та сліди щоденного використання зробили свою справу. Але наша клінінгова компанія «БРУД-НІ» завжди готова до викликів! Використовуючи найсучасніші технології хімчистки та екологічно чисті засоби, ми приступили до роботи. Диван ретельно обробили спеціалізованими розчинами, які виводять навіть найскладніші забруднення, не шкодячи тканині. Процес чистки включав декілька етапів: від попереднього видалення пилу та алергенів до глибокої обробки кожного сантиметру дивана, забезпечуючи його оновлення та повернення яскравості кольорів.

Коли ми закінчили, диван не просто став чистим – він знову став улюбленим місцем для сімейних посиденьок. Наші клієнти були вражені зміною і вдячні за турботу та увагу до деталей, яку ми проявили, відновлюючи важливий елемент їхнього домашнього вогнища. Ми пишаємося тим, що маємо можливість повертати життя та красу вашим меблям, допомагаючи зберігати оселю чистою, затишною і привабливою.

 

 

Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.