Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Миття фасаду будинку, с. Чукалівка

(22.04.2024)

Нещодавно ми завершили об’єкт з миття фасаду двоповерхового будинку, розташованого недалеко від міста. Завдання полягало в тому, щоб підтримати привабливий зовнішній вигляд будинку, видаляючи багаторічні забруднення з його пластикового фасаду. Команда клінінгової компанії «Бруд-НІ», оснащена сучасним обладнанням для делікатного миття під високим тиском, використовувала спеціально розроблені, екологічно безпечні миючі розчини. Це дозволило нам не лише ефективно очистити фасад від бруду, але й зберегти його первинний стан без пошкоджень.

Процес миття дав змогу видалити всі види забруднень – від звичайного міського нальоту до слідів дощу і в'їдливих відкладень, які могли призвести до поступового псування матеріалу. В результаті фасад виглядає більш свіжим та естетично привабливішим. Мешканці будинку були вражені та вдячні нам за перетворення. Оновлений і чистий фасад не тільки змінив вигляд будинку, але й покращив загальний настрій усіх, хто в ньому проживає.

 

 

Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.