Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Миття вікон зовні за допомогою автовишки, вул. Січових Стрільців

(26.07.2022)

Догляд за чистотою вікон є чудовим прикладом того, що ви хороший господар. Проте сучасне життя у багатоповерхівці вимагає більшої винахідливості, коли йдеться про очищення вікон зовні. Вид згори, безсумнівно, дивовижний, але, щоб насолоджуватися ним, треба часто мити вікна, які дуже швидко забруднюються від багатьох зовнішніх чинників з вулиці.  

Мити зовнішні вікна, до яких неможливо дістатися – складне завдання, а знайти правильний спосіб, щоб це здійснити – велике досягнення. Не варто ризикувати власним здоров’ям і безпекою, шукаючи креативних способів помити вікна зовні. Існують інші способи зробити вікна чистими та блискучими.

Клінінгова компанія Івано-Франківська «БРУД-НІ» надає професійні послуги миття вікон на висоті за допомогою автовишки. Ми впевнено володіємо відповідними навичками, знаннями та обладнанням, щоб виконати таку складну роботу. Чітко розраховуємо свої можливості, всі технічні і практичні моменти, щоб не нанести шкоди вікнам та собі.

На цьому об’єкті ми виконали послугу миття зовнішніх вікон на висоті за допомогою автовишки. А якщо конкретніше, то:

  1. Позбулися павутини та сміття.
  2. Ретельно вимили віконні рами та дісталися до кожного куточка.
  3. Спеціальним віконним пилососом, який відсмоктує брудну воду з поверхонь, очистили та відполірували скло.
  4. Залишили власників задоволеними.

Скориставшись нашими послуги професійного миття вікон на висоті, ви як мінімум не наражаєтесь на небезпеку, заощаджуєте час і в результаті отримуєте ідеально чисті та сяючі вікна. Завдяки нашій клінінговій компанії у вас більше не виникатиме проблем «як дістатись до вікон з вулиці, щоб вони були чистими»!?

Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram