Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Післяремонтне прибирання офісного приміщення, вул. Привокзальна

(15.03.2024)

Нещодавно ми виконали комплексне післяремонтне прибирання у комерційному приміщенні та спрямували всі свої зусилля на цілковите очищення та оновлення будівлі. Ми ретельно видалили увесь будівельний пил з поверхонь, включаючи меблі, підлогу, стелю та інші предмети. Відмили гарно вікна та двері, забезпечивши їм бездоганну прозорість. Протерли підлогу з використанням спеціальних миючих післябудівельних засобів. Продезінфікували умивальники, унітази, повністю обробили два санвузли і видалили бруд. Винесли сміття з приміщення та позбулися усього непотребу.

Клінінгова компанія «Бруд-НІ» спеціалізується на прибиранні після ремонту, надаючи повний спектр послуг для повернення вашого приміщення до ідеального стану. Ми ретельно очистимо кожен куточок, видалимо пил, бруд та будівельне сміття, забезпечивши вам чистоту та комфорт. Гарантуємо ретельність прибирання і увагу до деталей, використовуючи ефективні миючі засоби та методи, щоб зробити ваше приміщення ідеально чистими. Не відкладайте прибирання на потім - зверніться до нас вже сьогодні!

 

 

 

Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.