Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Прибирання Комерційного Приміщення по вул. О.Кисілевської

(09.02.2022)

Щоб насолоджуватися результатом ремонту, після його закінчення обов’язково треба подбати про чистоту. Оскільки будівельний пил не тільки псує зовнішній вигляд приміщення і настрій власника, він ще й дуже небезпечний для здоров’я.

Після будівельних робіт часто залишаються плями від цементу, фарби, клею, тощо. Звичайними миючими засобами видалити забруднення практично неможливо, оскільки вони не призначені для цього. У такій ситуації найкраще допомагає саме професійна хімія, до складу якої входять спеціальні речовини для видалення складних плям. Неправильний метод очищення може пошкодити підлогу, стіни, плитку або скло. В результаті, замість довгоочікуваної чистоти, вас чекатиме втрата власного часу, естетичного вигляду та інші неприємності.

Наші зусилля спрямовані на наведення ідеального порядку та повної гігієни. Перелік робіт:

  • чищення підлогової поверхні від шкідливих мікроорганізмів та небезпечного дрібного будівельного пилу;
  • миття вікон від штукатурки та налиплого бруду;
  • чистка підвіконників від захисної плівки;
  • полірування скляних перегородок між кімнатами.

Якщо ви не маєте часу на прибирання, розслабтеся, клінінгова компанія «БРУД-НІ» зробить все замість вас. Ми віримо, що наші послуги прибирання допоможуть вам хоч трішки полегшити життя. Зв’яжіться з нами вже сьогодні і замовляйте професійне післябудівельне прибирання та заплануйте все у зручний для вас час!

Прибирання комерції

прибирання комерції

прибирання комерції

прибирання комерції

Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram