Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Прибирання квартири в новобудові, вул. А. Мельника

(03.01.2022)

Чистота вдома – запорука вашого здоров’я. Ванна кімната – це те місце, в якому підтримувати чистоту вкрай важливо. І якщо регулярно не проводити прибирання у ванній, то найближчим часом ваш санвузол стане прямим розплідником бактерій і виконувати щоденні справи у такому приміщенні вам буде не зовсім приємно.

Багато людей намагаються прибирати самостійно, але далеко не кожен знає, як робити це правильно. Для того, щоб прибирання ванної кімнати було ефективним краще скористатися професійними послугами клінінгової компанії «Бруд-НІ».

Власники цієї квартири замовили:
- сезонне миття панорамних вікон, підвіконників та віконних рам
- ретельну чистку плитки у ванній кімнаті
- очищення скла душової кабіни від бруду та нальоту

Миття вікон у квартирі – це справа професіоналів. Самостійно це зробити власникам квартири виходить не завжди результативно. Тому ми виконали професійне миття вікон зовні та всередині із застосуванням спеціальних миючих засобів, видалили чорні плями з віконних рам.

Для догляду за плиткою ми підібрали ефективні миючі засоби, зважаючи на те, що вона має рельєфну поверхню. Коли на плитку потрапляє вода, на ній починає утворюватися наліт і пліснява, який з часом стає важче вивести. Тому ми старанно відполірували плитку та привели її до блискучого вигляду.

Після кожного користування душем на скляних стінках залишаються розводи та піна від гелів і шампунів. Якщо довгий період часу не доглядати за склом, то бруд і наліт в’їдається настільки, що відмити самостійно буває складно. Тому ми здійснили професійну чистку скла спеціальним розпилювачем і видалили навіть найбільш глибокі забруднення.

Ми хочемо, щоб ви завжди перебували у чистому домі і, з огляду на це, готові прибрати та видалити всі забруднення, які перешкоджають вашому повсякденному комфорту.

A.Melnik  A.Melnik


A.Melnik  A.Melnik

A.Melnik  A.Melnik

A.Melnik  A.Melnik

 

Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram