Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Прибирання офісу компанії "Територія Сервісу"

(24.12.2021)

Прибирання в офісі – одне із важливих факторів, що впливає на продуктивність роботи працівників. І як не крути, але чистота в офісі, на підсвідомому рівні, впливає на «обличчя» фірми та її репутацію. А тим паче, коли протягом дня офіс відвідує велика кількість людей, прибирати – більше ніж необхідно. Адже увесь бруд, що накопичується на підошвах взуття, розноситься по приміщенні та осідає на поверхнях. Так само швидко забруднюються і меблі, якими часто користуються як відвідувачі, так і співробітники. Комп’ютерна техніка також має властивість притягувати до себе велику кількість пилу, яка одразу не так помітна, але навіть у той час вона вже несе шкоду навколишньому середовищу.

Інжинірингова компанія «ТЕРИТОРІЯ СЕРВІСУ» замовили послугу прибирання свого офісу.

Перелік робіт, які ми виконали:
- виніс сміття та бруду
- миття підлогової плитки
- ретельне прибирання туалету
- миття раковини, плиточних стін та підлоги
- чистка м’яких меблів
- миття вікон та чистка підвіконників
- сухе прибирання техніки
- дезінфекція усіх робочих місць
- вологе прибирання дерев’яних меблів
- прибирання зони спільного користування

Час прибирання узгоджується індивідуально. Прибирання у цьому офісі виконувалося у неробочий час, щоб не заважати робочому процесу фірми.

Для підтримки чистоти прибирання в офісі рекомендується проводити 1-3 рази на тиждень, у залежності від кількості людей. Навіть найменша неприємність може зіпсувати позитивне враження про компанію. Ми розуміємо наскільки це для вас важливо, тому ставимося до виконання своїх обов’язків уважно та відповідально.

Прибирання в офісі
Прибирання в офісі
Прибирання в офісі
Прибирання в офісі
Прибирання в офісі
Прибирання в офісі

Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram