Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Сезонне миття вікон

(12.04.2022)

Після довготривалої зими ніщо так швидко не освіжить ваш будинок, як відкриті навстіж вікна. Але зимовий бруд, що накопичився за увесь час, може змусити вас задуматися, чи варто це робити? Адже увесь пил і сміття потрапить всередину приміщення, осяде на поверхнях та забруднить повітря.

Перше прибирання після зими зазвичай є найскладнішою роботою. Миття вікон – це завдання, яке може здатися на початку нудним, але насправді кінцевий результат того вартий. Це дасть вам можливість перевірити віконні рами на цілісність щілин. Адже холодна зимова погода нерідко призводить до руйнування гуми та ущільнювачів навколо вікон, що у майбутньому може призвести до збільшення рахунків за електроенергію. Наявність цього недоліку дозволить бруду, сміттю та комахам потрапити всередину. Утворення щілин призведе до ймовірного протікання та виникнення конденсату, а в майбутньому й до псування самого матеріалу віконної рами.

Як впливає чистота вікон на людей довкола?

  1. Вікна є частиною екстер’єру та інтер’єру будівлі і про їх чистоту часто забувають. Поставте собі запитання, чи хотіли б ви дивитися на вулицю через брудні вікна? Правильно, ні! Тому, що підтримка вікон у чистоті не тільки робить ваше приміщення естетично привабливим, але й дає людям зрозуміти, що ви дбаєте про свій будинок і пишаєтеся його зовнішнім виглядом.
  2. З часом на поверхнях вікон, як всередині, так і зовні, накопичується бруд. Якщо його не прибирати, приміщення стануть негігієнічними і це тільки погіршить ситуацію. Оскільки люди щоденно контактуватимуть з брудом і скупченням бактерій, що призведе до різних захворювань та алергічних реакцій.
  3. Природне освітлення має надзвичайно важливе значення. Перебуваючи у темному і похмурому середовищі, ваш моральний дух незабаром впаде. Коли ваше тіло починає страждати від нестачі природного світла, з’являється почуття депресії.

Заощаджуйте власний час та енергію

Замовлення професійних послуг миття вікон зекономить вам більше часу і допоможе виконати всі заплановані справи і зосередитися на інших завданнях. Готуючись до самостійного миття вікон насамперед вам доведеться подбати про закупівлю спеціальних миючих засобів та власну безпеку, особливо якщо у вашому домі є кілька поверхів. Замовляючи професіоналів, вам не потрібно буде витрачати час на пошуки спеціального обладнання та хімії для чищення.

Прибирання по договору

Якщо вам важко самостійно дотримуватися режиму прибирання, можливо, настав час подумати про використання регулярного прибирання по договору?

Згідно з договором вам більше не доведеться ставити нагадування, щоб не забувати помити вікна. Клінінгова компанія «БРУД-НІ» надає професійні послуги з миття вікон. Ми використовуємо лише якісні миючі засоби, совісно виконуємо свою роботу та прибираємо навіть у важкодоступних місцях.

Пам’ятайте, що миття вікон актуальне не лише для житлових приміщень, а й для комерційних. Тому, якщо ви володієте бізнесом і хочете його успішно розвивати, чистоту вікон не варто ігнорувати.

Зателефонуйте до нас вже зараз і дізнайтеся про те, що входить в послугу з професійного миття вікон в Івано-Франківську, у чому його переваги та скільки коштує миття вікон.

Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram