Клінінгова компанія Бруд-НІ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Як видалити клейкий будівельний скотч з вікон?

(07.03.2024)

Встановлюючи нові металопластикові вікна, на них обов’язково буде присутня захисна стрічка. Призначення стрічки – захистити вікна від бруду, подряпин та інших пошкоджень, які можуть виникнути під час встановлення вікон, а також будівельних і ремонтних робіт. Виробники вікон стверджують, що ви повинні зняти віконну стрічку протягом 1-3 місяців після встановлення вікна. Якщо ви залишите її там довше, то і видалити її буде складніше. Особливо, коли мова йде про вікна, на які потрапляє багато сонця. Як правило, чим довше ви залишаєте цю стрічку, тим важче вона знімається. Чому важливо зняти скотч вчасно? І що робити, коли ви про це забули?

Чому своєчасне видалення будівельного скотчу з вікон таке важливе?

Збереження зовнішнього вигляду. Віконні рами є важливою частиною зовнішнього вигляду будинку. Прозорі, чисті вікна надають будинку естетичний вигляд та створюють перше враження про нього. Але наявність залишків будівельного скотчу може зіпсувати цей вигляд, роблячи вікна менш привабливими та доглянутими.

Забезпечення функціональності. Будівельний скотч може перешкоджати нормальному відкриванню та закриванню вікна, що може створювати дискомфорт та проблеми під час провітрювання приміщення. Крім того, залишки клею можуть збирати пил та бруд, ускладнюючи очищення вікон. Своєчасне видалення скотчу забезпечить безперешкодне функціонування вікон та зробить їх легшими у догляді.

Збереження вартості майна. Чисті, доглянуті віконні рами не тільки покращують зовнішній вигляд будинку, але і зберігають його вартість. Якщо ви продаєте нерухомість, потенційні покупці звертають увагу на стан внутрішнього та зовнішнього обладнання будинку, включаючи вікна. Видалення будівельного скотчу є одним із способів підтримувати високу вартість вашої власності та забезпечує збереження інвестицій у ваш будинок.

Покращення якості життя. На кінець, чисті вікна та віконні рами створюють затишне та комфортне середовище для вас та вашої родини. Світло і повітря, які проникають через чисті вікна, підвищують настрій та енергію, створюючи сприятливі умови для відпочинку та роботи.

Що робити, якщо ви забули вчасно зняти будівельний скотч?

Якщо ви дотримаєтеся вказівок виробника і почистите вікна від скотчу одразу, то проблем не буде. Вам треба просто обережно потягнути за кінець стрічки і вона відклеїться без застосування сили. Але коли ви забудете про скотч хоча б на пів року, тут уже знадобиться більше часу і терпіння, щоб позбутися надокучливого скотчу. Під час спроб зняття скотчу ні в якому разі не використовуйте корозійні речовини, абразиви та розчинники. Відбілювачі, щітки та метал також можуть пошкодити або змінити колір пластику. Більш дієвим методом буде використання домашнього фена або парогенератора. Ці пристрої полегшують видалення захисної стрічки, а особливо парогенератор, який виробляє пару під тиском, легко розчиняючи клей. Ці методи хоч і ефективні, проте вимагають величезного терпіння і миття вікон може стати для вас непідйомним викликом. У таких випадках важливо звернутися за допомогою до професіоналів і знайти надійний клінінг Івано-Франківськ, а саме – клінінгову компанію «БРУД-НІ». Детальніше про послугу миття вікон прочитайте тут https://brud-ni.if.ua/uslugi/mittya-vikon/.

Наша клінінгова компанія має чималий досвід у роботі з такими забрудненнями, включаючи видалення будівельного скотчу з віконних поверхонь. Завдяки нашому досвіду, професіоналізму і знанням ви можете бути впевнені, що роботу виконаємо якісно та ефективно, не пошкоджуючи ваші вікна. За допомогою спеціалізованого обладнання та професійних засобів для чищення, ефективно видаляємо будь-які забруднення, включаючи сліди від клею будівельного скотчу. На свою роботу надаємо гарантію якості, а це означає, що при виникненні будь-яких проблем, «Бруд-ні» готові виправити ситуацію безкоштовно.

Отже, краще не ризикувати зовнішнім виглядом ваших вікон, а замовити професійний клінінг іф для миття вікон від будівельного скотчу. Найняти клінінгову компанію Івано-Франківськ «БРУД-НІ» - це найкращий спосіб забезпечити бездоганну чистоту у вашому домі. Довірте прибирання Івано-Франківськ справжнім професіоналам і насолоджуйтеся чистотою та прозорістю ваших вікон без застосування власних зусиль. Не зволікайте, зробіть перший крок до створення затишного та комфортного приміщення, видаливши будівельний скотч з ваших віконних рам вже сьогодні! Зателефонуйте нам, щоб дізнатися більше про наш клінінг Івано-Франківськ, ціни та графік роботи https://brud-ni.if.ua/kontaktyi/.

Instagram
@brud_ni_cleaning
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.